Oferta

Zabieg manicure jest podstawowym zabiegiem z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci. Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji dłoni klientki środkiem przeznaczonym do tego celu. Aby poznać rzeczywisty kształt i długość płytki paznokcia zaczynamy od opracowania skórek z wałów okołopaznokciowych przy użyciu wysterylizowanych narzędzi lub odsuwamy je. Po przygotowaniu skórek nadajemy paznokciom odpowiedni kształt używając jednorazowego pilnika ze zwróceniem uwagi na budowę i stan płytki paznokcia. Na życzenie klienta płytka zostaje wypolerowana. Nada to nie tylko połysk, ale również usunie zniekształcenia i nierówności płytki oraz zanieczyszczenia. Ostatnim etapem jest nałożenie oliwki na skórki i kremu na dłonie przez co skóra dłoni staje się jędrna i aksamitna w dotyku, znikają podrażnienia i zaczerwienienia, a naskórek przestaje być szorstki. Dodatkowo można zastosować na paznokcie odżywkę, bądź pomalować je lakierem lub hybrydą.

W zależności od preferencji Klientki wykonujemy manicure klasyczny lub biologiczny (opracowanie skórek bez ich wycinania, a jedynie poprzez ich odsunięcie). Następnie malujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Jest to trwała odmiana lakieru do paznokci, która w porównaniu z jego klasyczną wersją wymaga specjalnego utwardzenia za pomocą światła UV lub LED. Po wykonaniu zabiegu paznokcie od razu są „suche” i odporne na uszkodzenia w przeciwieństwie do lakierów klasycznych.

Zabieg rozpoczynamy od wykonania manicure klasycznego lub biologicznego (skórki nie są wycinane, a jedynie odsuwane). Paznokcie żelowe można wykonać na naturalnej płytce lub przedłużyć je na formie. Tworzy się je przy pomocy specjalnego żelu, który należy utwardzić w lampie UV. Paznokcie żelowe są twardsze niż hybrydowe.

Zabieg zaczynamy od wykonania manicure klasycznego lub biologicznego. Następnie w przygotowaną płytkę paznokcia wciera się pasty bogate w witaminy A+E, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego oraz keratynę. Pasta odżywcza zostaje zabezpieczona poprzez wtarcie specjalnego proszku zabezpieczającego. W efekcie końcowym paznokcie mają piękny naturalny wygląd. 

Malowanie lakierem klasycznym 15 zł 30 min
Malowanie lakierem hybrydowym 40 zł 30 min
Malowanie odżywką 5 zł 15 min
Wycinanie skórek 10 zł 20 min
Manicure klasyczny 30 zł 35 min
Manicure klasyczny z malowaniem lakierem klasycznym 40 zł 60 min
Manicure klasyczny z malowaniem odżywką 35 zł 40 min
Manicure klasyczny z malowaniem lakierem klasycznym french 55 zł 1 h 15 min
Manicure klasyczny z malowaniem hybrydowym 65 zł 1 h 30 min
Manicure klasyczny z malowaniem hybrydowym french/ombre 80 zł 1 h 45 min
Nowy żel na naturalnej płytce z malowaniem hybrydowym 95 zł 2 h
Nowy żel na naturalnej płytce z malowaniem hybrydowym french/ombre 105 zł 2 h
Nowy żel z przedłużeniem i malowaniem hybrydowym 140 zł 2 h 30 min
Nowy żel z przedłużaniem i malowaniem hybrydowym french/ombre 150 zł 2 h 30 min
Uzupełnienie żelu z malowaniem hybrydowym 90 zł 2 h
Uzupełnienie żelu z malowaniem hybrydowym french/ombre 100 zł 2 h 15 min
Ściąganie żelu wykonanego w innym salonie 35 zł 30 min
Ściąganie żelu przy zabiegu manicure 20 zł 30 min
Ściąganie hybrydy wykonanej w innym salonie 25 zł 15 min
Ściągnięcie hybrydy przy zabiegu manicure 10 zł 15 min
1 paznokieć żelowy 15 zł 30 min
1 paznokieć hybrydowy 10 zł 20 min
Zdobienie malowane ręcznie 2-10 zł 15 min
Zdobienie efektami powyżej 2 paznokci 0,50 zł/szt. 5 min/szt.
Manicure japoński 45 zł 45 min